Sidestek Canlı Destek Yazılımı
551
page-template-default,page,page-id-551,theme-bridge,bridge-core-3.1.6,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-30.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
 

Sidestek Canlı Destek Yazılımı

Müşterilerinizle Canlı Destek Sayesinde Kesintisiz İletişimin Keyfini Çıkarın

Sitenizi ziyaret edenleri, ilk andan itibaren adım adım takip edin. Hangi sayfada daha çok zaman geçiriyor, ne tür sorunlar yaşıyorlar? Hemen müdahale ederek, yardımcı olun. Performansınızı arttırın, müşteri memnuniyetinizi her geçen gün katlayın!

E-ticaret, kurumsal veya blog sitesi fark etmeksizin artık canlı destek ile gelişiyor, büyüyor! Müşteri ve ziyaretçi memnuniyeti, her zaman soru ve sorunlara hızlı çözümler üretmekten geçer! Hemen şimdi Canlı Destek yazılımımızı kullanın, şimdiye kadar kaybettiklerinizi yakalayın! Merak etmeyin, geç kalmadınız

Müşterilerinize Mükemmel Hizmet Deneyimleri Yaşatın!

Web sitelerinde artık ilk aranan Canlı Destek! Gelen ziyaretçilerin soru ve sorunlarına hızlı müdahale, birimler arası bildirim iletimi ve arşivlenmiş yazışma ile geçmişe dönük strateji belirlemelerinde çok işinize yarayacak. Üstelik ziyaretçilerinizin ve müşterilerinizin her adımını anlık olarak takip etme olanağı.

Kolay Kurulum

Neredeyse birkaç dakika içinde, kolay kurulumu ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Teknik Destek konusunda, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulama

İstediğiniz anda, istediğiniz yerden bağlanabilirsiniz. Ziyaretçi ve müşterilerinizle kesintisiz iletişim imkânı.

İstatistikler

Anlık ve geçmiş verilerini, istatistiklerini, gezinti geçmişlerini ve mesajlarına istediğiniz an ulaşın, istediğiniz gibi değerlendirin.

En Cazip Fiyat

Canlı destek programına, benzerlerinden az bütçe ayırarak daha üstün performans alabilirsiniz.