fokusTALK Uzaktan Eğitim Platformu - ÖZBİLEN SOLUTION
457
page-template-default,page,page-id-457,theme-bridge,bridge-core-3.1.6,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-30.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
 

fokusTALK Uzaktan Eğitim Platformu

FOKUSTALK UZAKTAN EĞITIM PLATFORMU bir eğitim kurumunun e-öğrenme ihtiyaçlarını tek pakette karşılayabilecek özelliklere sahiptir.

FOKUSTALK UEP, modern LMS ara yüzü ile tamamen özelleştirilebilir tasarım fonksiyonlarına sahip, kullanımı kolay, çoklu dil desteği sunan, platformlardan bağımsız bir Eğitim Yönetim Sistemi yazılımıdır.

FOKUSTALK UEP, asenkron bir yazılım olmasıyla birlikte senkron canlı sınıf, canlı yayın uygulamalarıyla entegrasyonu vardır. Ekstra bir yazılım gerektirmeden herhangi bir tarayıcı üzerinde rahatlıkla çalışır, internet bağlantısı olması yeterlidir.

FOKUSTALK UEP çoklu içeriğe, eğitmen ve kullanıcı takibi yapılmasına olanak tanır.

FOKUSTALK UEP, platformlardan bağımsız bir şekilde çalışır, kurumsal maliyetlerinizin azalmasında önemli bir katkı sunar.

FOKUSTALK UEP, sürekli gelişen bir yazılımdır, uzaktan eğitimdeki son yenilikleri kullanım kolaylığı ile tek sistemde hizmete sunar.

fokustalk.com

fokusTALK Uzaktan Eğitim Platformu Tanıtım Katalogu