Digital Marketing Danışmanlığı
504
page-template-default,page,page-id-504,theme-bridge,bridge-core-3.1.0,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-29.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.3,vc_responsive
 

Digital Marketing Danışmanlığı

Digital pazarlama, televizyon, radyo ve dergi gibi gelenekselleşmiş medya kanallarından uzak teknikler ile, ürün ve hizmetlerinizi desteklemek, tanıtmak amacıyla internet ve mobil platformların tüm alanlarında yer alan pazarlama kanallarını etkin bir şekilde kullanılması ve analiz edilmesidir.
Uygulanan digital pazarlama stratejileri sayesinde hedef kitlenizi dilediğiniz gibi daraltabilir, istediğiniz zamanda ve mekanda hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Hedefe yönelik olarak müşteri ilişkilerinizi, müşteri memnuniyetinizi, marka değerinizi artırmanızı ve güçlendirmenizi sağlar. Farklı dijital mecralardan en etkin şekilde faydalanılarak elde edilen hedef kitleniz sayesinde yer aldığınız sektördeki pazarın ve rakiplerinizin analizlerini de yapabilirsiniz.
Digital pazarlama aynı zamanda müşterilerinizin geri dönüş bildirimlerine, taleplerine ve önerilerine anlık olarak cevap verebilme özelliğini de sunmaktadır. Geleneksel pazarlama metotlarından en büyük farkı ve avantajı ise anlık geri dönüş, anlık istatistik ve düşük maliyet faktörleridir.
Arama motoru optimizasyonları, sosyal medya platform reklamları, sosyal medya kurumsal ve bireysel hesap yönetimleri, online itibar yönetimi, digital kimlik yönetimi, online pazarlama stratejileri ve diğer alanlarda Özbilen Solution olarak hizmet vermekteyiz.